Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie Půlnočního městaPůlnoční město je království snů, a proto jeho historie nelze přesně datovat. Vzniklo tehdy, kdy lidé začali snít, což bylo na počátku všech věků a bude žít tak dlouho, dokud nezemře poslední z nás lidí.


Půlnoční město jako místnost pro lidi, kteří ve sny věří, vzniklo díky ženě, která si toto vše dobře uvědomovala. Jmenovala se Katria a nyní tato místnost funguje jako vzpomínka a památka na ní. Tím, že vstoupíte a budete se chovat tak, jak se má, nebudete se bát hrát si se svými sny a fantazií, tak jí vzdáte tu největší čest, kterou si zaslouží.  


Tato místnost žila dlouho jen ve vzpomínkách a sloužila jako místo k odpočinku jednomu poutníkovi po chatu. On tu vzpomínku oživil a stal se nynějším králem města. Je králem spravedlivým a je jen na vás, na vás poutnících, kteří nás navštěvujete, jak se vám tu bude líbit. Zákony jsou jasně dané a dbá se na jejich dodržování. Jejich nedodržení se trestá a to v zájmu ostatních, kteří v našem království žijí nebo jsou tu jen na návštěvě. Žijte tu s námi, v Půlnočním městě i vy!