Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popis Půlnočního městaJak už bylo uvedeno, naše království Půlnoční město je místem snů a fantazie. Záleží jen a jen na vás, jak si ho proto představíte.


Král s královnou žijí na svém hradě a rádi přijímají návštěvy všech poutníků a obyvatel. Všichni mohou do jakékoliv části hradu kromě Zlaté věže. Tam totiž chodí král se svou královnou spát a snít jejich sny. Je to také místo, kde si jednou spolu vypijí první šálek kávy.  


Panovníci města jsou tu pro vás. Vaše problémy a starosti řešíme v hlavním sále našeho hradu. Vše se tu říká otevřeně a upřímně. Pokud se v tomto řeší nějaký problém, a to ta, že se řeší veřejně a píše se o něm na sklo, tak se mohou do něj zapojit všichni, i ty! Řekni nám svůj názor a poraď také. Moudrých hlav není nikdy dost a v našem království si jich budeme vždy velmi vážit.
Zbytek království už je na vás. Jaké si ho ve svých myšlenkách postavíte, takové bude. Vy v něm budete s námi žít a tak si ho postavte tak, aby se vám v něm s námi bydlelo a žilo šťastně a spokojeně!